Hurá von do sadu!

V ŽIVICI sme v našej platforme Hurá von pripravili pre vás Mesiac učenia vonku, v rámci ktorého vám prinášame inšpiratívne aktivity. Nasledujúci týždeň je nazvaný Hurá von do sadu a venovaný projektu SadOVO.

V pondelok, 18.5. sa o 18:30 vysielame v priamom prenose webinár Pod šupkou. Dozviete sa na ňom veľa informácií o starých odrodách a tajomstvách, ktoré skrývajú. Môžete ho sledovať naživo na FB ŽIVICA. Stačí si refreshnúť stránku po 18:30, nájdete ho priamo na ploche ako video. Chcete mať zároveň istotu, že online webinár nezmeškáte alebo položiť otázku do diskusie vopred? Vyplňte formulár: https://forms.gle/3dDjy1s3GG6Qn7ySA

stredu a v piatok budeme na našom FB uverejňovať inšpiratívne aktivity pre výučbu v ovocnom sade, ktoré môžete využiť s deťmi, alebo vašimi žiakmi. Nájdete ich následne aj na stránke Hurá von.

Pripravili sme pre vás aj súťaž! Ak sa odfotíte počas vášho času stráveného vonku v prírode, nezabudnite svoje zážitky zavesiť na sociálne siete, k fotke pridať komentár, čo ste zažili a „otagovať“ príspevok ako #huravon.

3 najzaujímavejšie príspevky odmeníme koncom mesiaca Hurá von balíčkom

www.sadovo.sk